Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 18:37   #1651
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87873165]A to ja nie, to ja bez prania nie noszę powtórnie. Z tym, że ja nie noszę na brodzie, więc mi zależy, żeby to było świeże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja też nie noszę pod brodą, ale uważam, że pranie maseczki po powrocie ze śmietnika jest bez sensu albo po przejściu kilkunastu metrów na parking. Co najwyżej przejadę żelazkiem po niej. Więc może poprzednio niewystarczająco jasno to napisałam
A co do świeżości. Tak sobie myślę, że w dużo gorszym stanie jest na ogół mój bidon rowerowy, który nie ma pokrywki na ustniku. Nakurzy się na niego, czasem przetrę wcześniej rękawiczką, ale jeszcze nigdy nic mi od tego nie było.


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja się teraz też mniej pilnuje niż wcześniej ale raczej trzymam się zasady jedno wyjście z domu = jedna maseczka. No ale czasami robię wyjątek bo jak idę gdzieś na moment i wiem że nic nie dotykam. Piorę codziennie, zawsze coś dorzucę więc mam wieczne pranie. Rachunek za prąd też pewnie będzie fajny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieszkam sama, ciuchy na jedną pralkę zbieram czasami tydzień. Co najwyżej mogłabym prać ręcznie, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce.
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując