Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-21, 10:17   #157
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Poronienie nie boli jak poród przed lub w trakcie, mnie bolało po. Tak samo jak Panią, która leżała ze mną w szpitalu. Powiedziała, że jej poród naturalny w połączeni z cesarką nie bolał tak bardzo jak poronienie. Ale może to tylko nas dwie.
W każdym bardz razie długo po poronieniu strasznie bałam się tego bólu i gdy tylko to wspomnienie do mnie wracało wpadałam w panikę z koniecznością schowania się do najgłębszej i najciemniejszej dziury. A ja nie jakaś panikara, czy delikatny kwiat magnolii.
Imię dla dziewczynki mam wybrane od 4 roku życia, no ale będzie chłopak. Z czego bardzo się cieszę bo jestem zdecydowanie za stara na dziewczęce dramy. Dla chłopaka tez wybrane. Strasznie ciężko było wybrać coś co nam się nie kojarzy i podoba. Coś co pasuje do nazwiska, do osoby dorosłej, dziecka i łatwe miedzynarodowo. Choć od wielu miesięcy nazywamy go.... Biszkoptem. Nie pytajcie dlaczego bo nie wiem.
Mnie po porodzie nic nie bolało, tzn krocze ale to od otarc i tego okropnego szycia. Brzuch i macica nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując