Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-23, 16:34   #165
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III

W sumie to chyba jeszcze mamą się nie czuje 🤔 ale jak każda mama uważam ze mam NAJPIĘKNIEJSZE dziecko na świecie.



Mój mąż był z nami podczas porodu i widział co się działo i chyba stwierdził że z tego nie można wyjść bez traumy. Ponad miesiąc emocjonalnie się po tym zbierałam a jestem bardzo twardo stąpającą po ziemi osobą.

Podobno pod koniec porodu powiedziałam coś (oboje nie pamiętamy co) jakbym się z nim żegnała 😬

To było tak bardzo ciężkie przeżycie że nikt nie namówi mnie na SN.

Jestem bardzo zmęczona i śpiąca mimo że mąż robi więcej ode mnie 😎brak snu sprawia że gdzieś zapodziała się radosna osoba. On to widzi i zwala na depresje 😁



Moja waga natomiast- cześć i chwała cukrzycy i diecie dzięki niej trzymanej- niższa o 6kg niż przed porodem 😱

Ale każde ciało i ciąża jest inna, mam nadzieje że jednak nie skończysz z wagą jakiej byś nie chciała. A jak się czujesz??

Muszę przyznać ze bardzo teście za brzuszkiem i byciem w ciąży
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując