Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-20, 14:16   #171
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz na II kreski, dopiero zaczynasz starania cz. III

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
No to z jednej strony współczuje, bo nie ma przepisu na jedzenie w ciąży podczas cukrzycy. Ja np nie mogłam jeść jabłek ale banany już tak. Chleb orkiszowy czy żytni odpadał, ale tostowy sztucznie farbowany już tak. Plus to mierzenie cukru. Później glowienie się ile insuliny brać. Z drugiej strony przynajmniej nie przytyjesz.

Ja umieram ze zmęczenia brak snu strasznie mi ciąży. Bez drzemki w ciągu dnia nie jestem w stanie długo pojechać.

Maluch jest na leku na refluks bo strasznie się męczył. Kupiliśmy już bilety na powrót do PL, sprzedajemy po mału cały „dobytek”.

Innych dolegliwości prócz cukrzycy nie masz??
Póki co nie jest źle bo mam dobry cukier i po jabłkach, i po gruszkach, po bananach też. Dziś jadłam truskawki i też był ok, wszystko zależy z czym łącze. Jedynie wypieki średnio mi smakują więc jest problem z czymś na słodko, ciągle szukam idealnego przepisu.
Minął tydzień diety i schudłam kilo, nigdy nie myślałam że jedząc 6-7 razy dziennie można zrzucić wagę.

Kurcze współczuję braku snu, moja starsza była dość wyrozumiała dla mnie, zresztą do dziś jest niezłym spiochem. Boje się że z synem będzie gorzej.

Z innych dolegliwości pojawia się powoli zgaga, żylaki i inne pajączki wyglądają coraz gorzej ale co zrobić.

Kiedy wracacie? To już tak na stałe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując