Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 19:25   #38
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko (troszkę schizowe, ale nie do końca). Przy 1 opakowaniu dostałam krwawienia już pod koniec dnia 1 tabletki placebo, a teraz jestem już po 3 a krwawienia (ani nawet objawów, które były miesiąc temu) brak.
Dodam, że ze 3 razy nie wzięłam tabletki w dokładnej godzinie, lecz w tym samym dniu w przeciągu 3-4 godzin od "terminu", więc nie powinno to mieć zbytnio wpływu na jej działanie, prawda?
Czy może być tak, że dostanę je nawet przy ostatniej placebo albo w ogóle w dniu 1 nowego opakowania, czy to się powinno uregulować już dawno i mogę zacząć odkładać na pampersy ?

Nie pytałabym, gdyby nie to, że nie nie wzięłam kilku tych tabletek na czas, bo mi telefon szwankował i powyłączały się budziki -,-
Ja przez parę pierwszych miesięcy dostawałam krwawienia w różne dni (czasem pierwsza placebo, a czasem nawet pierwsza różowa z nowego opakowania) - dopiero po jakimś czasie unormowało się i teraz zawsze dostaję na trzeciej placebo. Tak więc jeśli to twoje pierwsze opakowanie, to nie schizowałabym No chyba, że w ogóle nie dostaniesz krwawienia w ciągu najbliższych dni - wtedy pewnie zaczęłabym się zastanawiać jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując