Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Desperacja - pieczenie pochwy od 2,5 miesiąca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-13, 21:47   #65
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Desperacja - pieczenie pochwy od 2,5 miesiąca

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Odnośnie tego, czy jest on zakaźny, czy nie - lekarka powiedziała mamie, że w jej przypadku występuje podłoże genetyczne (do 5 pokoleń może się to ujawnić). Może to właśnie od odmiany zależy? Mama dopytywała, czy jest on zakaźny, dostała odpowiedź, że nie... Widzę, że co lekarz, to opinia.

Wysłane z telefonu.
Liszaj nie jest zakaźny, tak samo jak zakaźna nie jest, nie wiem, cukrzyca. Zakaźny to jest liszajec. Dwie literki ale robią duużą różnicę
Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Ja się wypowiem na temat liszaja(jest tego od groma i ciut ciut tych liszai).
Jest to choroba zakaźna- miałam liszaja zakaźnego-bo ja wylądowałam na zakaźnym w szpitalu i może być spowodowana np. zanieczyszczeniem w wodzie. Ja dostałam liszaja po pobycie w basenie w hotelu w Turcji...Paskudna sprawa , ale wyleczyłam, na szczęscie.

Autorko, może po prostu nie siedz w tej wannie kilku godzin?
Ja miałam uczulenie akurat, z pieczeniem, po tym jak wzięłam ksiązkę do wanny, nalałam płynu do kąpieli mojej mamy i tragedia na miesiąc gotowa.
No to albo byłaś pierwszą osobą na świecie z liszajem zakaźnym, albo miałaś liszajca zakaźnego (bardzo typowo się zaraziłaś swoją drogą)... Liszaja byś nie wyleczyła na dobre, bo przy nim leczenie jest głównie objawowe, liszajec za to się leczy jak najbardziej.

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2014-11-13 o 21:50
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując