Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem schudniemy 20kg! - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 18:35   #2830
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez darialex Pokaż wiadomość
medzia super że znalazłaś mieszkanie w ogóle uważam, że wrocław jest magiczny trener personalny?? oł maj gad
W ogóle też bym chciała rzęsy sobie zrobić, ale jakoś nigdy nie byłam na 100% przekonana.
Ja również się cieszę. Jest przytulne, 2 pokoje większe + 1 mniejszy, no i wiadomo - kuchnia, łazienka. Chciałabym sobie tylko przemalować ściany na biało, bo uwielbiam pomieszczenia w kolorach biel-czerń-brąz-beż-czerwień Co do Wrocławia - zawsze mnie tutaj coś będzie zatrzymywać. Jak jadę na kilka dni do innego miasta, podoba mi się, lubię zmieniać otoczenie, ale gdy wracam i wychodząc z dworca widzę ogromny napis: WROCŁAW WITA, czuję, że to jest właśnie moje miejsce. Dlatego też tutaj zostałam i ostatecznie zrezygnowałam z innych miast, do których chciałam się przeprowadzić. Oczywiście nie ubliżam innym miejscom. Chyba każde ma w sobie "coś", co przyciąga Co do trenera...ehh aż sama się czasem dziwię, że taki los mnie spotkał. I to jeszcze poznaliśmy się na basenie Cudowny jest, ale ja jestem strasznie zazdrosna. Nigdy nie byłam tak, jak teraz. Jak się poznaliśmy i czasem szłam do tego welness centrum, w którym pracował to aż mnie coś ściskało na widok lasek, które słodko się do niego uśmiechały. A co najśmieszniejsze - to on mi sugeruje, że ja flirtuje z klientami w knajpie. I ta nasza zazdrość jest trochę komiczna Co jeszcze jest śmieszne? Nigdy z nim nie ćwiczyłam. On potrafił rano wstać i robić brzuszki, szturchając mnie przy tym łokciem, a ja nigdy przenigdy się nie zmotywuję do ćwiczeń z nim. Nie wiem czemu A teraz o rzęsach Mnie przestraszyły opinie, że po założeniu będę wyglądała mega nienaturalnie, że mogę dostać uczulenia, że mi szybko wypadną, że wystraczy, że przetrę oko i już bedzie po nich, a na koniec, że zniszczą mi totalnie moje naturalne rzęsy. Ale...znalazłam na tyle świetną kosmetyczkę, że ludzie często prawią mi komplementy w stylu: "ale pani pięknie te rzęsy rosną" Żadnych uczuleń. Trzymają się do miesięca. Ja zapłaciłam za założenie 120zł, a dzisiaj na uzupełnieniu 40zł. Nie używam już przy tym żadnego tuszu, nic, a nic. Wyrafinowana może potwierdzić, bo jak byłyśmy razem w Chorwacji to ja w nich nurkowałam, kąpałam się w morzu, wszystko i nic się z nimi nie stało A efekt jest super, także mogę polecić
Kurcze, tak czytam o tej Twojej motywacji Słońce i mam wrażenie, że siedzisz w mojej głowie. Mam to samo. Niby chcę schudnąć, ale patrzę w lustro i myślę sobie: tragedia, dojście do przyzwoitego stanu zajmie mi milion lat...i mam tyle demotywacji w sobie
Przepraszam, że zawaliłam Cię ogromem tekstu w odpowiedzi
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora