Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem schudniemy 20kg! - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 21:43   #2846
darialex
Raczkowanie
 
Avatar darialex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 446
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Medzia wow!! jaka historia z trenerem w sensie I nieźle z tym basenem , w sensie jeśli o mnie chodzi to byłoby chyba ostatnie miejsce po którym bym się spodziewała, że kogoś poznam.. bo.. w ogóle tam nie bywam haha. I nie dlatego że nie umiem pływać bo to jest w sumie do zrobienia, ale w życiu nie rozebrałabym się na strój kąpielowy Nie posiadam takowego, na plaży w stroju byłam ostatni raz jak miałam kilka lat (nie pamiętam kiedy to było ale mam zdjęcia z tego okresu jak robiłam babki z piasku :P) Więc robi to na mnie wrażenie! Jeejj Ty musisz być w takim razie na żywo 1000 bardziej super niż prezentuje się to na zdjęciach Dobra koniec, bo umrę z zazdrości :P
We wrocławiu byłam raz jeden jedyny, ale i tak po tej wizycie mam ostre wrocLOVE
Narobiłaś mi ochotę OGROMNĄ na rzęsy - bo słyszałam dokładnie o tych samych przeciwwskazaniach o których teraz piszesz! Jak wrócę do polski to chyba się skuszę!
Moja motywacja to w tej chwili jej brak w zasadzie. I to chyba grubsza sprawa ze mną, bo jeszcze nigdy nie miałam tak, żeby powrót z żarcia zajął mi tyleee czasu... bo to już trwa 2 miesiące :| What can I do?? Chyba tylko z głową do torby bo do niczego innego się nie nadaje - już widzę codziennie jak mi się robią coraz większe puce
Kurczęęęęęęęęęęę jak ja strasznie żałuję że mi się nie udało z Wami do tej Chorwacji

atram czekamy

thenerd MORTADELA

Medzia tera dopiero te rzęsy obczaiłam, no BEZBŁĘDNE są!!!!!!!!

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

martusia też jestem teraz na etapie --> ogarnij się bo nigdy nie schudniesz najgorzej!
__________________
start 75kg (16.04.2012)
aktualnie: 69

cel I 69 - OSIĄGNIĘTY!!!!
cel II 65
cel III 60
cel IV 55

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego realizacja zajmie Ci dużo czasu.
CZAS I TAK UPŁYNIE..
darialex jest offline Zgłoś do moderatora