Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urwane włosy po rozjaśnianiu! Pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 14:52   #8
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Urwane włosy po rozjaśnianiu! Pomocy!

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;69884526]Zakupię sobie najpewniej tą maskę keratynową - co ile takiej używać? Do dwóch koloryzacji używałam Ultraplexu z Joanny, ale trudno powiedzieć czy coś dawał. Masz może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę Olaplexu na Allegro? Bo myślałam o tym, ale się boję, że kupię podróbę.

Aha, w ogóle jeszcze w ramach ciekawostki napiszę, że mojej mamie robię włosy identycznie, tylko mama ma inny kolor farby, poziom 9 a nie 10, wcześniej miała od 17 roku życia farbowane, bardzo długo na drogeryjną czerwień, w ogóle nie używa żadnych masek, odżywek, czy olejków, tylko szampon, a jej włosom nic nie ma, nic się nie łamie, żadnego siana, ot taka jest ta sprawiedliwość [/QUOTE]
Tak jak pisałam dużo zależy od włosów. Nie mam sprawdzonego sprzedawcy poniewaz kupuje towar w hurtowni kosmetyczno-fryzjerskiej. Rowniez mozesz z takiej hurtowni zamowic, oni tez czasem oglaszaja sie na allegro. A moze masz hurtownie u siebie w miescie?

Bardzo polecam Ci tez te ampułki, kup sobie 2 na spróbowanie.

Maske na poczatku 2x w tygodniu, pozniej raz w tygodniu np. Tylko, że z ta maską to najlepiej trochę pochodzić, około 15-20 minut a pozniej spłukać.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez dorris23
Czas edycji: 2017-01-19 o 14:53
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując