Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 17:23   #4304
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87871435]Wspolczuje 3 lata nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez PurplePumpkin Pokaż wiadomość
O cholera, 3 lata?! Strasznie Ci współczuję, po takim czasie utrzymać jakąś nadzieję, że coś się poprawi musi być mega ciężko. Dobrze chociaż, że nie masz tych maksymalnie uciążliwych objawów typu ból czy swędzenie. Ale sama mówisz, że nadal czujesz, że coś tam jest nie tak.
Ja próbuję właśnie odstawić wszystko zupełnie i dać sobie jakieś 2 tygodnie. Jak nic się nie zmieni, to już nie wiem. Bo rzeczywiście jak nic nie wychodzi w posiewach, to jest jak walka z duchem
Zastanawiam się jeszcze, czy kwestie urologiczne mogą mieć na to jakikolwiek wpływ. Ktoś tu też wspomniał wcześniej gronkowca, ale to chyba nie są typowe objawy... Człowiek z tego wszystkiego wkręca sobie już każdą przypadłość
A no niestety.. ale na roznych forach czytalam ze sa kobiety, ktore i po 12 lat cierpia, takze... Ja juz nawet stracilam nadzieje i chyba nauczylam sie z tym zyc Po prostu codziennie lub co drugi dzien globulka i jest OK. Ale nie wyobrazam sobie swojego zycia seksualnego w zwiazku, bo obecnie jestem wolna...
Zbadaj sie tez pod katem Ureaplasmy i Mycoplasm, to jest dosyc czeste i moze powodowac objawy podobne do grzybiczych.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując