Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To powody do zerwania czy przesadzam?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-02, 09:31   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: To powody do zerwania czy przesadzam?

Cytat:
to zauważyłam, że często faceci, którzy mają niską samoocenę tak komentują by podniszczyć ją drugiej osobie by czasami nie uciekła. Są inni atrakcyjni ludzie? Są, ale to nie powód by komentować przy każdej możliwej okazji. Przecież nie pytałaś się go o opinię. Jeśli ja miałabym niskiego blondyna za faceta, a podobają mi się wysocy bruneci to nie komentowałabym każdego bruneta, że ten jaki przystojny, a ten mógłby być przystojniejszy, bo przecież jest brunetem.
co do reszty, dokładnie, co do pogrubionego, nie słyszałam tego, ale po zastanowieniu myślę, że możesz mieć rację. Ktoś kto po prostu komentuje cudzą urodę, facet kobiety przy kobiecie czy kobieta faceta przy facecie robi to głównie po to by dowalić i zdyskredytować poczucie wartości tej drugiej osoby (i chce zwrócić uwagę na siebie). Tak, wiadomo, że bywają pary gdzie oboje odwracają głowę za kimś na ulicy i sobie wymieniają uwagi jaki ktoś jest śliczny ach och.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-10-02 o 09:32
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując