Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-09, 09:17   #3985
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Wiem, że powinnam dać sobie spokój, ale nie umiem [emoji85]. Niepokoi mnie to, że właśnie jestem otwarta na rolę tej terapeutki i chciałabym mu pomóc to ogarnąć. Nie sądzę, że poznał kogoś innego. Przypominam sobie wszystkie dobre chwile i po prostu nie mogę uwierzyć, że to jedno wydarzenie tak nagle mogłoby wszystko zmienić. Wiem, że to głupie, ale czułam, że zaszliśmy już daleko, zaufałam mu. Słabo mi się robi na myśl, że to po prostu koniec i mam zaczynać z kimś innym od nowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś pewna, że wcześniej nie było red flagów których nie dostrzegałaś? Dla mnie już w tym momencie jak facet mówi, że nie ma empatii albo że jesteś za dobra dla niego, za wrażliwa itp. To już totalna czerwona flaga.

To zupełnie normalne, że czujesz się okropnie.. Takie nagłe rozstania, gdzie miało się nadzieję i oczekiwania na super związek są nieprzyjemne na pewno. Plus taki, że faktycznie dobrze, że to wyszło w miarę szybko.

Miami czy to nie z tobą rozmawiałam o terapii wcześniej? Może warto to rozważyć jak nie potrafisz do końca odpuścić tego "ratowania" facetów.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora