Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-07, 14:18   #194
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny!

Jestem dość zaniepokojona, stąd postanowiłam poradzić się doświadczonych kobiet. 29.04 współżyłam ze swoim chłopakiem, niestety, bez zabezpieczenia. Były to moje dni niepłodne, ponieważ wg mojego kalendarza, okres miałam dostać 02.05. Sytuacja tak czy inaczej była bardzo ryzykowna, dlatego w mniej niż 24 h, udałam się do apteki i kupiłam EllaOne. Z dniem dzisiejszym mam 5 dni opóźnienia okresu, ale wczoraj dostałam brązowego plamienia. Nie jest ono ani obfite ani bolesne. Dodatkowo, zauważyłam, że nieco powiększył mi się biust oraz bolą mnie plecy. Jednak o wszystkich tych objawach było napisane na ulotce leku jako najczęstsze skutki uboczne, jednak nadal jestem zaniepokojona, zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu mój okres wyglądał bardzo podobnie - brązowe, ze skrzepami krwi, mało obfite plamienie. Oczywiście, w międzyczasie zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł on negatywny. Co byście mi poradziły w tej sytuacji dziewczyny?

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 14:19
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując