Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 10:10   #496
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej Marianna a co u ciebie?Jak poród?Jak tam córeczka?
U nas w miare normalnie, troche już czas zaleczył rany.
Córeczka dokazuje, już lepiej spi. Ja troche za duzo sobie ze słodyczami pozwoliłam i musze troche wagi zrzucic .
U nas powoli się normuje. Ta ciąża była trudniejsza od poprzedniej, zdecydowanie gorzej się czułam, pewnie wpływ miały na to upały. 29.08 urodziłam synka, Aleksander ważył 3300, miał 54 cm i czarne włoski. Kilka dni spędziliśmy w szpitalu ponieważ wyniki małego nie były w normie. Początki w domu ciężkie ze względu na córkę, w braciuszku zakochana, ale nam zaczęła dokazywać, robić awantury, musieliśmy mocno pilnować żeby przez przypadek nie zrobiła mu krzywdy. Teraz już powoli się wszystko stabilizuje, są gorsze i lepsze dni, naszczescie tych lepszych jest więcej . Oluś jest bardzo spokojnym dzieckiem, je, śpi, uśmiecha się. Przepadłam jak go pierwszy raz przytulilam[emoji7]. To czego najbardziej się obawiałam czyli czy będę potrafiła pokochać dwoje dzieci tak samo i podzielić siebie na tą dwójkę, się nie sprawdziło. Mam wrażenie że kocham ich z każdym dniem mocniej i coraz bardziej doceniam że ich mam.
Inez trzymam kciuki za Ciebie, żeby się udało jak najszybciej. Co do wagi to ja też w ciąży sobie podłogowałam ze słodyczami i kg zostało mi sporo do stracenia. Jak chcesz możemy się razem dopingować i mobilizowac w nie jedzeniu słodyczy i gubieniu kg. Chociaż mam nadzieję że Ty szybko nabierzesz kg ale innych [emoji6][emoji6][emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując