Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 10:19   #24
kornelia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej moja sytuacja wygląda tak:

kochałam się z chłopakiem 7 stycznia [ zabezpieczaliśmy się prezerwatywą + wytrysk poza mną], sprawdzałam prezerwatywę - nie była uszkodzona. On doszedł raz i potem zakończyliśmy stosunek. Wszystko trwało nie więcej jak 10 min. Okres dostałam 11 stycznia [normalny, obfity, bolesny]. Więc byłam spokojna, bo skoro okres się pojawił po stosunku to nie ma szans na zapłodnienie. poprzedni okres miałam 8 grudnia, więc seks był potencjalnie w dni niepłodne. Teraz oczekuję okresu w lutym i jeszcze się nie doczekałam. Za to od paru dni boli mnie brzuch :/ nie tyle podbrzusze co sam brzuch i czuje czasami takie dziwne kłucie w okolicach pępka, czasami czuje jakbym miała wielki balon w brzuchu. Zamiast okresu mam ciągłe uczucie wilgotności, ale okresu brak. Czy mogą być to objawy ciaży? Okresy miałam dość regularne ale srednio cykle trwają około 30-35 dni. Teraz już 40 dzień i brak okresu dalej :/ dodam że piersi mnie nie bolą, nie powiększyły się, za to ciągle mi się odbija ale nie mam nudności. Trochę się obawiam :/

Edytowane przez kornelia222
Czas edycji: 2017-02-20 o 10:39
kornelia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując