Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 08:44   #117
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Jezu pol dnia mnie nie bylo i tyle do nadrobienia [emoji85][emoji85][emoji85][emoji16]
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O mamo, znalazłam Was!

Zasuwacie tak, że tydzień nieobecności i nie ogarnęłam co i jak

Już tłumaczę swoją nieobecność : Koleżanka wyciągnęła mnie na obóz z psami, który prowadziła, więc potraktowałam to jako fantastyczną próbę dla moich burków - pracowały, trenowały z dzieciakami aż miło, więc jestem bardzo dumna i zadowolona (i mam wiele optymizmu )


Wizytę miałam w zeszłym tygodniu, synek ważył jakieś 940g i tradycyjnie odwrócił się tyłkiem do głowicy i widzieliśmy jego ucho Ale codziennie dokazuje - jeszcze go nie czuć z zewnątrz, ale mąż jak przykłada ucho do brzucha to już słyszy kopniaki


Udało mi się też wczoraj upolować chustę z Little Frog z drugiej ręki za 150 zł już z wysyłką, więc nie mogę się doczekać aż dostanie się w moje rączki Ktoś poleca jakieś blogi motaniowo-chustowe?
Ale super, kocham pracę z psami i jak ktoa o swoje dba i tresuje my swojego tez szkolilismy ale sami, ale skubaniec wszystko potrafi zrobić [emoji16][emoji16]

Co do chusty, ja w szkole rodzenia mam dodatkowe zajęcia na ktore moge sie zapisac wlasnie dotyczące chustonoszenia, i na penwo skorzystam boje sie ze zle zamotam i beda problemy z kregoslupem u malucha [emoji4]
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zaniosłam papiery i 13go września idę ostatni dzień do pracy! Aż trudno uwierzyć.
Juhu [emoji106][emoji16]
Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Podglądałam Cię na insta, jakie Ty masz mądre i wyszkolone te psiaki bedą mogły chyba zostawać same z dzieckiem



MOjemu mężowi promotorka juz zapowiedziała, że mu nie da 2 tyg tacierzyńskiego, nawet niech nie liczy niech się w d.. pocałuje, i tak pójdzie. Baby są najgorsze jeśli chodzi o stosunek do ciąż innych kobiet, nie ona pierwsza to potwierdza. Za swoje teksty ta pani byłaby w USA albo za Zachodzie już dawno zwolniona, nie chcę tu pisać publicznie ale sa poniżej wszelkiej godności a niby wykształcony człowiek na poziomie.


A tak w ogóle to witajcie w nowej części od razu przychodzę się wyżalić wracam od diabetologa i dała mi insulinę nocną!!! Po 3 a właściwie to po 2 przekroczeniach, bo 90 to przecież na granicy. Nosz chyba ją pogrzało, na razie nie będę brała, postaram się bardziej przyłożyć do diety i jeszcze trochę pomierzyć, najwyżej mnie potem ochrzani.
Dziewczyny dajcie loginy instagrama może być na pw
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie martwcie się na zapas tym szpitalem i rozłąką z dziećmi, przecież nie jedziemy na wakacje tylko jakby nie patrzeć po kolejnego członka rodziny [emoji846] a dzieci są mądre i na pewno będzie ciężko ale na swój sposób zrozumieją cała sytuację. Najgorzej to ma chyba Sarahxoxo bo ma jeszcze maleństwo w domu ale na pewno wszystko będzie dobrze i jakoś to przeżyjemy. Ja mam prawie 6 latka w domu więc z nim jak z kumplem rozmawiam i tłumacze a on dużo rozumie. W tamtym roku jak prawie 3 tyg byłam w szpitalu pod rząd po parę dni to też wiedział po co szłam i do dzisiaj wspomina że "mi dziecko umarło w brzuchu"
. Moim zdaniem lepsza taka szczerość niż udawanie, dzieci są naprawdę bardzo mądre, mądrzejsze niż nam się wydaje [emoji16]
A mi przyszły skarby dla Jaśka z Ali [emoji7][emoji7]Załącznik 7686625

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka piekna zawieszka [emoji106] mialam zamowic ta sama szaro różowa, ale oczywiście dodałam do koszyka i wyszłam [emoji23] chyba po nia wrócę [emoji16][emoji16][emoji4]
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja w obu w których byłam nawet w kolejkach nie stałam. Do samoobsługowych max 1 osoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Czy Wy też im bliżej 3 trymestru tym macie mniej siły, chęci, motywacji i takiej... Radości z życia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jakoa duzo radości i chęci do życia [emoji16] nie moge sie doczekac malutkiej i kazdy dzien w ciazy taaaak mnie cieszy, ze to juz cora blizej [emoji7][emoji7][emoji7]

No moze poza wczorajszym problemami remontowymi [emoji85]🤣 zdjelismy caly parkiet w pokoju i zaczęliśmy w holu i co sie okazalo? [emoji849] Ze mamy podloge na roznych wysokościach wylaną [emoji57][emoji57]
Wylewka w pokojach nie wchodzi w gre zeby podwyższyć do wysokosci holu bo balkony nam sie nie otowrza, a skuwanie podlogi w holu i wylewka... Masakra, a mialo byc tak latwo prosto i przyjemnie [emoji28][emoji16]
Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o aliexpress to dzisiaj przeżyłam szok - dostałam paczkę Pocztexem, nadana z Komornik, z smsem i śledzeniem przesyłka oczywiście była darmowa.
Oo, takiej przesylki z alie jeszcze nie mialam [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A no i ja mam
3 pieluszki muslinowe 70 na 70,
4 tetrowe 60 na 60,
2 bambusowe 70x70 i 100x100
2 flanelowe 60x60

Ale szczerzę? Nie wiem jak to sie stalo bo dopiero mam zamiar kupic piekne, a te tak przypadkiem gdzies tam cos wrzucilam do koszyka, cos mama kupila [emoji28][emoji16] i sie troszke nazbieralo

Na pewno dokupie te male 30x30 kilka zeby bylo wygodnie mieć pod reka do odbijania czy wytarcia buzi, a nie z taka szmata się ciągnąć [emoji23][emoji106]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora