Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 21:38   #135
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Wiem, najgorsza jest presja otoczenia. Rodzina życzy wam dziecka, wszyscy znajomi rozmawiają o ciążach, porodach, kupkach, żłobkach, przedszkolach itp. A wy stoicie w miejscu. Wiem jak bardzo to boli. Ale mimo wszystko, patrząc na to ile jest nieudanych małżeństw, ja wolę mieć dobrego, kochającego męża, niż dziecko z kimś, kto nie będzie mnie szanował. Popatrz na to z tej strony. Wiem, że w tym momencie czujesz, że dotknęłaś dna, ale nie skreślaj tak szybko waszego małżeństwa. Może tak jak piszą dziewczyny, jakaś terapia lub rozmowa z psychologiem by ci pomogła?
Powiedz mi (oczywiście jeśli chcesz) czy wiedzieliście wcześniej, że tz może mieć problem, czy wyszło to przy okazji badań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedzielismy, myślę ze wtedy byloby inaczej wtedy jak juz kiedys pisalam to bylby moj wybor chce lub nie chce.
I tak wiem ze co jakbym to ja nie mogla itd


Ja sie na psychoterapie z moim charakterem nie nadaje, ja twardo stapam po ziemi mam kontrowersyjne podejscie do wielu spraw i na wszystko argumenty wiec placenie za to zeby komus opowiadac jak jest zle, komus kto w 90 %ma dzieci wiec ch.ja rozumie nie dla mnie

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora