Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiedz to tutaj part 60
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-16, 17:18   #4986
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Powiedz to tutaj part 60

Ech, życie - jestem zła, bo utrzymuję kontakt z kimś, kto mnie obraził i był w stosunku do mnie po prostu wredny i arogancki

Na każdą wiadomość od niego podnosi mi się ciśnienie.

Podbijał do mnie i nagle obwieścił, że ma dziewczynę, czyli kręcił z nami obiema, przy czym nie puścił mojej gałęzi, dopóki nie złapał porządnie tej drugiej. Teraz chwali się swoją dziewczyną, jaka to ona cudowna, bo jest Niemko-Węgierką. A mnie w pewnym momencie zaczął traktować jako wroga. Wtedy dopiero zobaczyłam, jaki potrafi być wredny i oziębły. Z tym poinformowaniem mnie o tym, że ma dziewczynę czekał aż cztery miesiące. A potem czekał zadowolony, jak ja na to zareaguję.

A ja zamiast się odciąć, udawałam, że wszystko jest w porządku. W końcu mi nic nigdy nie obiecywał. A tamta dziewczyna nie była niczemu winna.

Teraz pomimo wrednych swych odzywek, pisze do mnie teraz jakby nigdy nic! Zablokował mnie na Facebooku, ale chce utrzymywać kontakt przez Whatsapp.

A ja wiem, po co. Bo z tą dziewczyną chce przyjechać do Polski, by się nią pochwalić. Przecież to jakieś chore. Zapewne kreuje się teraz przed nią jako światowiec, tak jak przede mną. A ja nawet nie mam ochoty na spotkanie z nim (lub z nimi), ani nawet na rozmowę telefoniczną, ani nawet na odpisywanie mu.

Nie będę już mu odpisywać, bo mnie to zwyczajnie stresuje. Nawet nie wiem czemu. Dlatego odcinam się na dobre.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora