Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-22, 20:04   #3915
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83720536]Ostatnio mam jakąś złą passę... Pierwszych 100-ileś zamówień było super, z praktycznie wszystkiego byłam zadowolona, miałam może 2-3 spory, paczki szły 3 tygodnie, miesiąc max.

Ostatnio na wszystko czekam miesiąc-dwa albo i dłużej i coraz więcej sporów. W jednym musiało wkroczyć Ali, bo się nie dogadaliśmy ze sprzedającym, po kilku miesiącach czekania i ciągłego wydłużania ochrony kazał mi dalej czekać bo na pewno dojdzie (a nie doszło do dziś ). Aż się stresuję czy mnie Ali nie weźmie za jakiegoś wyłudzacza, ale ostatnio albo coś przychodzi pęknięte, albo w innym kolorze niż zamawiałam (a w rzeczy za 23$ to robi mi różnicę ), albo pogniecione (wczorajsza torebka). Jakoś tak ostatnio cały czas coś [/QUOTE]Ja też czekam na 5-6 rzeczy już dwa miesiące :/ Poczekam do trzech i pozakładam spory... ale chciałabym bardziej te rzeczy :/

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora