Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyjazd i praca w anglii 2015
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 19:11   #234
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wyjazd i praca w anglii 2015

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Luton.



W takim razie jaką inną sieć polecasz?



Super, dzięki wielkie za cenne wskazówki !

Ostatnio właśnie znalazłam fajny pokój w E14, ale niestety ktoś już wynajął. Wgl odnoszę wrażenie, że załatwić sobie pokój przed przyjazdem tam graniczy z cudem... i trzeba będzie szukać będąc na miejscu.
Nie ma za co .
Wg mnie ciężko znaleźć pokój nie będąc na miejscu, nie możesz się zatrzymać na kilka dni u kogoś znajomego, ew. w hostelu? Jeśli chcesz ograniczyć koszty np. transportu dogodny dojazd autobusowy do centrum jest z północnego Londynu (przez Camden do Finsbury Park/Manor House aż po Wood Green, to są strefy np. N4, N15), bo jest sporo autobusów/często jeżdzą i do tego mają bus pasy po drodze, czyli nie stoją w korkach jak osobówki. Nawet ostatnio widziałam mapę Londynu, na której uwzględniono jak podróżują mieszkańcy Londynu do pracy i własnie z tych okolic najwięcej ludzi wybiera autobusy. Ale jak wolisz szybciej to polecam metro.
Tak dla porównania np. miesięczny na metro strefy 1-2 to 124,50 f, strefy 1-3 146f, a tylko na autobusy (cały Ldn) to koszt 81f miesięcznie.
http://content.tfl.gov.uk/adult-fares.pdf
Taka moja rada, jeśli np. znajdziesz pokój w strefie 3, a masz w miarę spoko dojazd autobusem nawet do stacji metra w strefie 2, to np. możesz mieć miesięczny na strefy 1-2 tylko i podjeżdżać autobusem sobie do metra - bo w ramach miesięcznego na metro zawsze masz już wliczone także autobusy, więc nimi też możesz sobie jeździć bez limitów.
To takie moje rady, jakbyś chciała sobie na początku zaoszczędzić

Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe

Edytowane przez Ally83
Czas edycji: 2016-02-25 o 19:13
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując