Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bratek polny- herbatka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-12, 15:25   #9
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja od poniedziałku zaczęłam pić bratek (2 z dziennie po pół szklanki) i brać tabletki z bratkiem ('CeraNova z bratkiem'). Już widzę efekty oczyszcznia. 3-4 razy dziennie chodzę do toalety - od dzisiaj mam rozwolnienie i brzuch mnie trochę boli :/ (ale wydaje mi sie ze nie przez bratek tylko przez sok marchwiowy - moze byl zapsuty?). Ale widzę, że mam 'ładniejszy' brzuch ! Nie jest taki wzdęty, okrągły tylko bardziej płaski . Co do twarzy... Baaardzo bałam się tedy wysypu, bo mam cerę trądzikową (rodzinne), ale jak na razie nic nie widze nowego (tylko jedna 'gula' mi dzisiaj wyskoczyla, ale nie taka b. duza) . Powiedziałabym, że mam teraz ładniejszą twarz niż przed 1-2 tygodni - ale nie wiem czyja to zasługa... Mleka na twarz, maseczki, diety czy własnie bratka ? No ale bratek będe piła jeszcze długo ! Podoba mi się jego oczyszczanie a chciałabym schudnąć parę kg .

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Ja polecam również bratek w tabletkach. Brałam i polecam
A ty jakie brałaś tabletki - chodzi o nazwe ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując