Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bratek polny- herbatka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 09:38   #24
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: bratek polny- herbatka

[quote=jagaba;11549708]
Cytat:
Napisane przez Megi0853 Pokaż wiadomość
Ostatnio mama mnie się zapytala, co ja jem, że tak ładnie od jakiegoś czasu wyglądam, a ja odpowiedziałam, że chipsy i czekolade . Nie ograniczam się ze słodyczami, a i tak widać efekty ziela .

zazdroszcze! Ja ostatnio sobie troche odpuściłam-jadłam chupsy, frytki itd no i mnie tak wysypało, że... widocznie kazdy reaguje inaczej...
Mi się wydaje, że nie powinno Was wysypywać od chipsów i frytek bo równie dobrze jak zjadłybyście tłustego, smażonego kotleta na obiad to też powinna być masakra na twarzy. Jedzenie takich rzeczy na dłuższą metę powoduje pogorszenie się stanu cery i w ogóle samopoczucie, nie mówiąc o układzie pokarmowym...
Wysypać Cię mogło z powodu bratka- herbatkę lub tabletki.
Ja biorę tabletki od 2 miesięcy, początki były trudne- wysyp masakra...organizm się oczyszczał, co widać było na twarzy, plecach, dekoldzie i ramionach ;(
a dziś praktycznie mam super paznokcie o jakich zawsze marzyłam, włosy mi nie wypadają (mam b. długie i codzienne suszenie robi swoje...) i przede wszystkim nie muszę używać fluidu, podkładu, jedynie lekko pudruje twarz skrobią z cynamonem po nakremowaniu AA face nawilżającym.

[P.S. Mam cerę mieszaną ze straszną skłonnością do zapychania porów, troche przebarwień po trądziku z lat licealnych...]

Pozdrawiam!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując