Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-17, 09:04   #2212
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
To Nina dalej w 56 wchodzi na długość, bo na szerokość wiadomo, klocek [emoji23] myślę że z 6kg już będzie.

Dziewczyny super ze karmienie do Przodu! Gratuluję!!!

Alios a nie możesz pisać do nas z fejkowego konta? Ja takie specjalnie założyłam na grupy właśnie z wizażu.... Nie mam imienia nazwiska zdjęcia ani znajomych [emoji2957] Brakuje Cię tam naprawdę.

Ja mam rozejście 6cm pod biustem 3cm nad pępkiem. Codziennie ćwiczę zadania domowe od fizjo. I wróciłam na siłownię!

Nina przesypia już w zasadzie regularnie całe noce. Zasypia k 23-24, cycek wjeżdża od 7 co 1.5-2h i budzi się na dzień między 10-13. W dzień turbodrzemki na mnie więc mimo że chodzę wyspana to w domu ciężko mi cokolwiek zrobić bo gadzina nie śpi
We wtorek byłam u fryzjera 2h a że byłam na 9 to przespala cała wizytę i jazdę wte i we wte [emoji2957] także wszelkie spotkania/sprawy ogarniam rano bo Mała dalej ma "nockę" a ja spokój i zero stresunawet się nie budzi jak ja ubieram i targam w foteliku autem [emoji2957]
Aha i potrafi sama zasnąć w łóżeczku [emoji85] No ja nie wiem czym zasłużyłam [emoji2957]

Dziewczyny - patrzycie na powietrze przed wyjściem z domu? Wychodzicie w gorsze dni na spacery z maluchami? Ja to zawsze bagatelizowalam ale przy takim maluszku zaczęłam mocno schizowac w tym temacie przez co od kilku dni koczujemy w domu i nie wychodzimy na spacery a nie ukrywam cholernie mi brakuje tego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja 56 już dawno spakowałam [emoji58] Aż szkoda, bo takie ładne rzeczy były. Teraz 68 jest na styk. Chociaż zależy z jakiej firmy 🤷
O braku spacerów to ja się wypowiadać nie będę... Przez jakiś czas mieliśmy flaka i się nie dało. Później przeziębienie, a teraz nie jestem w stanie wyjść z wózkiem z mieszkania [emoji58] Ale patrząc na jakość powietrza to nawet nie jest warto wychodzić...
U nas remont pełną parą. Koleś marudzi, że nie może robić dwóch pokoi w jednym czasie. No ale gdzie ja niby wsadzę rzeczy z dwóch pomieszczeń [emoji58] Do tego wybrałam próbki kolorów i to stanowczo nie to... Jechałam wczoraj po kolejne [emoji38]
U nas było zatrucie od mizerii [emoji849] Oczywiście zaraz lekarz się mnie pyta czy to może być covid. No kurcze teraz pryszcz na dupie to też objaw covidu.
Lady jak czytam ile ci mała śpi to szczerze ciebie nie znoszę [emoji13] Moja na nic śpi dobrze. Ma dwa cycowania, ale stanowczo muszę być przy niej. Na dodatek normalnie idzie spać jakoś 19-21 a wczoraj pojechałam do sklepu i wróciłam po 20. Był foch i zemsta... Poszła spać na rękach i przy cycu dopiero o 23.30.
Ogólnie Wanda najlepiej w dzień śpi na ludziach. Tylko na mnie średnio. Chyba, że jednocześnie jest cycek w buzi. Widać, że ode mnie oczekuje mleka, inni mają dostarczać ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Zapomniałam dodać, że widać coraz więcej dziewczyn cycuje. Jestem pod wrażeniem, że przy tylu przeciwnościach dajecie radę [emoji16]🥰 i odnosicie sukcesy [emoji106]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując