Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głośny sąsiad niszczy mi życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-23, 11:07   #375
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Głośny sąsiad niszczy mi życie

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89326343]Na moje osiedle wprowadzi się hałaśliwi sąsiedzi.
Kłócą się przy otwartych drzwiach balkonowych a ich dziecko zamiast iść do koleżanek na podwórze, wola do nich z balkonu całymi dniami.[/QUOTE]
'
współczuję, zwłaszcza że z doświadczenia wiem, że na większość policja nie działa (ja już nie tracę czasu na ich wezwanie, hitem dla mnie było raz, że to mnie spisali, a nie imprezowicza)
--------------------------------------------------------------------------------

sąsiedzi wspomniani w tym wątku niszczą ludziom życie/zdrowie, ale z tego co widzę po niektórych komentarzach - egoistów jest więcej niż twierdzą statystyki no i trzeba do tego dodać zwykły brak wychowania, bo nie trzeba być singlem introwertykiem by zachowywać przyzwoity hałas w domu i rozumieć życie we wspólnocie (no i śmieszą mnie porady o zatyczkach, słuchawkach itp. - owszem od czasu do czasu można je zastosować, ale nie wyobrażam sobie latami dostosowywać swoje życie do jakiś buraków i być zmuszoną siedzieć na słuchawkach bo akurat sąsiad ma swój napad bycia super głośnym)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując