Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-16, 20:30   #40
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Napisze ci co jako pierwsze rzuciło mi się w oczy, gdy spojrzałam na twoje zdjęcie- jesteś bardzo szczupły. W tej kwestii mógłbyś coś zrobić czy to dietą czy ćwiczeniami.
Druga sprawa to fryzura, w sumie to jej nie masz, masz po prostu obicięte włosy na krótko, a robi ci się z nich lekki perz.
Trzy- okulary. Postaraj się zrobić zdjęcia w kilku różnych oprawkach, czy to kształt czy grubość oprawek.

Ale co najważniejsze- uśmiech! Nie ważne czy miałeś wybite 2 zęby czy 10, jeśli masz je zrobione to uśmiechaj się, a jeśli nie masz takiego nawyku to go wyrób. Uśmiech to 80 % tego jak wygląda twoja twarz, a bez uśmiechu wyglądasz na "jak mnie panie Boże stworzyłeś tak mnie masz".

Mam kolegę podobnego do ciebie jeśli chodzi o podejście. I uwierz mi na dłuższą metę jest to denerwujące. Chciałbym, ale... Zawsze jakies ale. No i często od niego słyszę że się czepiam, bo proponuje mu coś, a on twierdzi że i tak mu to nie pomoże więc po co

Jeśli chcesz coś zmienić to musisz mieć w sobie ogromną motywację . Zacznij pracowac nad pewnością siebie, tego nikt za ciebie nie zrobi. I uśmiechaj się, uwierz mi że ludzie całkiem inaczej reagują na tych pozytywnych, pełnych życia, uśmiechniętych. Twoja postawa mówi kim jesteś. Więc nie bądź szarą myszką
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora