Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-20, 14:28   #55
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Mój chłopak też jest mega szczupły i zanim się poznaliśmy to dość kiepsko się ubierał
Nie żebym była wredna, ale nosił-podobnie jak ty!-za duże rzeczy, nieciekawe spodnie itd.
Kluczem dla ciebie będzie kupienie ubrań, które na ciebie pasują, a nie na tobie wiszą. Wiem, że mając nietypową budowę nie jest to takie proste, ale oprócz sieciówek możesz też szukać w taniej odzieży, bo jest to kopalnia ciuchów o nietypowych krojach i rozmiarach.
Celuj tylko w rzeczy, które dobrze na tobie leżą i są proste i klasyczne. Spodnie nie muszą mieć jakichś dziwnych suwaczków a koszule nie muszą być w kratę
Kup kilka ładnych, prostych koszul z długim rękawem, jeśli lubisz je nosić. Mogą być dopasowane bluzki polo z długimi rękawami. A koszulki na lato nie mogą wyglądać tak, jakbyś je zdarł ze starszego brata, na pewno da się znaleźć coś węższego. Wiem, bo sama wyszukuję swojemu facetowi.

Popraw fryzurę tak, jak radzą inne dziewczyny. Spytaj w salonie optycznym o oprawki okularów które pasują do twojej twarzy.

Moim zdaniem jesteś ładnym chłopakiem, sama mam podobnego: szczupłego, niebieskookiego.
Tylko charakter ma inny.
Musisz mieć więcej wiary w siebie. I nie być desperatem! To od razu można wyczuć, ja nie znoszę facetów, którzy na każdą dziewczynę patrzą tylko pod kątem ewentualnego związku. Najpierw raczej spróbuj wyjść do ludzi i trochę osób poznać, a dopiero wtedy myśl co dalej. Szukanie na siłę i zagadywanie dziewczyn na ulicy chyba nigdy nie kończy się dobrze.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora