Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-20, 16:45   #57
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;64636406]pisała do was moja znajoma której wątek został zamknięty wiec pisze osobiście z pytaniem co sądzicie na temat mojego wyglądu i poniekąd ubioru. zazwyczaj ( w 99 proc dlatego cały czas 8l praktycznie sam) jest tak ze jak jakaś zobaczy wygląd twarzy to zaraz ucieka dlatego piszę tutaj aby się dowiedzieć co wy sądzicie zdjęcia są w paczce która musicie sobie wypakowac i w linku gdzie możecie zobaczyć je bez pobierania. jestem aż taki straszny żeby nawet nie spróbować mnie poznać? mam chore serce a konkretnie vsd i zespół marfana żeby nie było że mało jem :p oraz jaka według was fryzura by do mnie pasowała? kilka osób twierdzilo ze irokez..
[/QUOTE]

chlopie, masz fajna, "charakterna" twarz nie martwilabym sie nawet tym brakiem usmiechu
przytnij przede wszystkim boki krotko, gora dluzsza i nie dopusc do "zarastania"
wyrzuc koszule w krate, ubrania tak jak dziewczyny radzily troche blizej ciala. Mam wrazenie ze dobrze byloby ci w czarnym
oprawki od okularow do drobnej korekty, na pewno w podobnym ksztalcie, ale to jeszcze nie do konca to co masz, moze troche mocniejsza ramka i jej kolor? trudno powiedziec, musisz poprzymierzac i miec kogos kto doradzi, ale nie ciocie tylko kogos mlodszego
ja bym sie ogolnie nie przejmowala za bardzo wygladem, bo nie jest jakos tragicznie, ale popracuj nad soba, wyjdz do ludzi, zacznij robic cos co coe wciagnie, o czym bedziesz mogl cos ciekawego powiedziec, bo to po pierwsze bedzie cie wyrozniac a poza tym poprawi twoja pewnosc siebie no i nie nastawiaj sie desperacko na poznanie dziewczyny, nie tedy droga, najpierw musisz sie sam poczuc pewnie ze soba, a potem sam zobaczysz ze pojdzie duzo latwiej
favianna jest offline Zgłoś do moderatora