Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 07:05   #552
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kusisz tym Dives DMAE Mnie się buzia goi po ostatnich wojażach i myślę co zamówić.
Widzę, że Lumi Eyes ma takie sobie oceny
Na pewno będę brała PQ Age, ale to na pracę z bliznami i porami.
Jeszcze chyba ciekawsza jest ta wersja z krzemem
U mnie w koszyku czekają kartridże-biorę już same 12 igłowe, te z wiekszą ilością mnie nie ruszają
Mam też do przetestowania Mesoter Tegor na rozstępy oraz SYIS Tripeptyd Viper serum -jakaś taniocha ale fajne składy.Jejku, szkoda że nie można się tak dziabać co tydzień Chyba sobie na pocieszenie popracuję w ten piatek nanosoftem, nie podejmowałam jeszcze drugiej próby....

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jakich produktów uzywanie po zabiegach.
Ja po nakluwaniu przemywam skore jalową gaza włókninową nasączoną solą fizjologiczna i rozkladam na skórze identyczne mokre gaziki i zostawiam na 10 min, taka forma maseczki w plachcie. Mija wtedy ewentualny ból. Następnie leci woda termalna, krem typu cica Bioderma lub Uriage, po godzine-dwoch nakladam jeszcze warstwę czegoś tłustego np maść cholesterolowa, Alantan, wazelina.
Ja około godziny nic nie robię z twarzą, czekam aż sobie wchłonie resztki preparatu a potem kładę Cicalfate Post-acte Emulsję. I mi to wystarczy.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując