Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-18, 08:39   #556
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Oglądałam na Youtube wideo Penn Smith, która siedzi w temacie i ona twierdzi, że jeżeli chodzi o DrPeny domowego uzytku to mniejsza ilość igieł 12, 16 penetruje głębiej więc nadają się jak ktoś chce wjezdzać na 0,5/1,0/1,5 czy nawet głębiej

Link: https://www.youtube.com/watch?v=cQ8lF6VIx48

Cartridge 36 igieł nadają się dobrze do tego tzw. cosmetic needling, które można robić nawet raz w tygodniu na 0,25-0,5 czyli głębokość, której głównym zadaniem jest zwiększenie penetracji kosmetyku

Ja wczoraj robiłam drugie podejście do Bioreepeel, tym razem robiłam tylko 0.25 bo ostanio byłam strasznie przepeelingowana, dzisiaj wyglądam idealnie i być może to jest lepszy protokół dla tego preparatu i nie muszę go jeszcze skreślać. Jestem taka milusia na twarzy, że najchętniej bym się zagłaskała, a wiem, że nie można

P.S Dziewczyny! Zamówiłam po raz pierwszy cartridge z Ali Express, są kurna identyczne jak te z Hyaloo czy Allegro więc pewnie też się tam zaopatrują, cena wychodzi około 4 zł za jeden, a nie 9.99 Przyszły bardzo szybko, dostawa była darmowa, a co najlepsze przywiozl mi to kurier pocztex, który zadzwonił do mnie na telefon, czy może zostawić paczkę pod drzwiami. Byłam w szoku (pozytywnym), bo wszystko z Ali zawsze wrzucali mi do skrzynki, albo leciałam na pocztę, podam wam sprzedawcę:
hello face Official Store

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2021-11-18 o 08:43
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując