Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatoza okołoustna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 01:42   #38
bercia85
Przyczajenie

Dot.: Dermatoza okołoustna

Witam wszystkich którzy cierpią na to paskudztwo tak jak i ja...jak pomyślę że jeszcze rok temu miałam maleńką wysypkę na brodzie i przy zmarszczkach mimicznych koło nosa to aż mnie skręca na myśl o wspaniałej Pani dermatolog która przepisała mi na to protopic...nigdy nie stosowałam sterydów i nawet nie przyszło mi do głowy że to właśnie to...oczywiście po tygodniu stosowania zeszło wszystko pięknie...buzia idealna.. i co z tego jak po 2tygodniach nawrót ale tragiczny!!nie licząc tego że zawsze miałam tendencje do pękania naczynek to nigdy większych problemów..wystarczył podkładzik i po problemie..spanikowałam jak nigdy...użyłam znowu protopicu z przerażenia że mam wogóle światu się tak pokazać ale dzięki Bogu zgadałam się z bratowa i powiedziała żebym natychmiast odłożyła to świństwo i poszła do innego dermatologa i to mnie uratowało przed wysypem na całą buzie!teraz od miesiąca używam rozex i na to maść robiona w aptece i naprawdę pomaga ale musze codziennie nakładac to na buzie..i oczywiscie nie ma efektów natychmiastowych a wręcz na początku przez pierwsze dni stan mi sie jeszcze bardziej pogorszył ale nowa dermatolog wytłumaczyla mi ze moze tak własnie byc..powiedziała tez ze ta choroba ma tez podłoże psychiczne bo wszyscy nie bez powodu rozpaczają a stres przy tym dziadostwie jest podobno najgorszy!sama nie potrafię o tym nie mysleć..nie raz nawet zasnąc nie moge bo cały czas widze stan swojej buzi po odłożeniu protopicu!! kochani naprawde nigdy prze nigdy nie dajcie sobie wcisnac sterydów!!
bercia85 jest offline   Odpowiedz cytując