Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatoza okołoustna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-11, 22:01   #43
avlly
Przyczajenie

Dot.: Dermatoza okołoustna

Cześć! widzę, że tyle lat nas dzieli a to świństwo nadal wychodzi (
zapalenie wyszło mi w grudniu tak po prostu nie wiedziałam co to jest wiec wzięłam maść babci elocom i znikło po jednej nocy, jak się pojawiało to smarowałam, jednak nie dawało mi to spokoju myślałam ze jestem na coś uczulona, moja mama jest pielęgniarka wiec zrobiłam testy alergologiczne i nic.Umowilam się wiec do dermatologa kazała nie sparować więcej elocomem bo to steryd i tylko pogarsza tak jak mówiliście. obecnie mam antybiotyk Tetralysal, Aknemycin płyn, Cetaphil do pielęgnacji i Zinalfat krem wszystko 2 razy dziennie. miałam wysyp na brodzie policzkach lekko koło nosa i u mnie dosyć mocno na powiekach i w okolicy oczu. muszę powiedzieć ze wszyatko zeszło po około 3 dniach skóra zaczęła schodzić była sucha wiec smarowałam. w czwartek mijają 2 tygodnie od stosowania antybiotyku i mam wtedy kontrole u pani dermatolog, ale dzisiaj mimo brania go widzę lekki wysyp na brodzie, jestem załamana bo przecież biorę antybiotyk nie wiem co robić cieszę się na wizytę ale dlaczego to znowu się pojawia??? napiszcie czy jeszcze ktoś z tym walczy? i ci co mieli to pare lat temu czy to znikło na zawsze? udało wam się to wyleczyć? jak dbać później o skore? biorę tabletki antykoncepcyjne od roku czy to tez może być od tego? pomóżcie
avlly jest offline   Odpowiedz cytując