Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatoza okołoustna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-27, 15:21   #44
alicja_bogucka
Przyczajenie

Dot.: Dermatoza okołoustna

Niestety ja również z tym walczę od grudnia do dnia dzisiejszego. Próbowałam już prawie wszystkiego, jestem załamana. Bo po wszystkim następuję nawrót. Najpierw stosowałam Tetralysal 3 opakowania oraz protopic na noc, wszystko pięknie, lecz gdy antybiotyk się skończył to nastąpił nawrót i nawet protopic już nie pomagał. Byłam u kolejnego dermatologa i dostałam antybiotyk Unidox i Vitella Ictamo, niby chwilowa poprawa a następnie znowu nawrót. Już mam dość antybiotyków, ponieważ mój organizm jest wycieńczony, powiedziałam to ostaniemu dermatologowi i dostałam do smarowania na noc Solantre i tabletki vitaminum PP dwa razy dziennie. Niby nie ma tragedi jak na początku (wyglądałam jakby ktoś wylał mi kwas na twarz ), ale dalej jestem różowa i twarz trochę swędzi. Do higienu stosuje emolium. Wyczytałam na forum, że może olej z czarnuszki pomoże i to prawda troche pomaga. Ale ja chce wreszcie to wyleczyć a nie delikatnie zaleczyć. Aktualnie nie mam tego już tylko wokół ust lecz również na policzkach. Powoli brakuje mi sił, ponieważ leki i wizyty kosztowały fortunę a efekt marny, nie moge na siebie patrzeć w lustrze.
alicja_bogucka jest offline   Odpowiedz cytując