Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 13:06   #4853
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

jakiś czas temu penetrowałam rynek kosmetyków azjatyckich i niestety niewiele tam znajduję dla siebie - przede wszystkim dlatego, że to nie są kosm. naturalne a ja mam określone wymagania: krem z filtrem musi mieć właściwości pielęgnacyjne, koniecznie (czyli dobry, możliwie wartościowy skład, nie tylko sama ochrona SPF); filtr nie musi być wysoki, bo ja się nie opalam, unikam ekspozycji no i jeszcze musi jakoś się jako tako prezentować na gębie, bo to ostatnia warstwa, tylko przysypana pudrem
Gosia ja na skład średnio patrzę w przypadku kosmetyków kolorowych i moja mama super wygląda po tym. A ma cerę, której nie musi tak tapetować, jak ja. Pewnie to nie ma fajnego składu, ale może akurat komuś się przyda. Moja mama +60:
https://www.douglas.pl/PREZENTY-WALE...000070989.html
Moja mama jak go użyje to ma twarz jakby właśnie wróciła z super wakacji nie, że opalona tylko taka wypoczęta i pełna blasku, bo tam są zawarte takie mini drobinki? i gładka taka buzia. Naprawdę wypróbowała różne i sporo kosmetyków, ale jak ktoś ma bezproblemową cerę to polecam ten produkt. Dla mnie niestety za słaby, bo nie kryje jak chcę.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-03-27 o 13:09
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora