Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chlopak rzadkie wlosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 17:04   #19
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: chlopak rzadkie wlosy

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Jak czytam takie rzeczy to dziwie się nikt nie banuje takich odpowiedzi. Bo jesteś bardzo nie poinformowana, ja nie słyszałam żeby ktoś wcierał olej rycynowy w końcówki, może tak jest ja wiem że wciera się go w skalp bo przyśpiesza porost. Można wcierać olej kokosowy na przykład.

Owszem, olejek rycynowy ma właściwości wysuszające ale raczej jeżeli oczyszcza się cerę metodą olejów to trzeba go mieszać z innym olejem.

Nie jesteś poinformowana i wprowadzasz w błąd, dlatego piszę - tak w skalp, nie na całą noc. Jeżeli wciera sie go punktowo raczej nic nie zdziała wysuszającego a jak wiesz (chyba ) to faceci nie łysieją od razu na całej głowie tylko mają zakola bądz kółko na czubku.

I moja w tym rada, jak znasz jakiś fakt o którym nie doczytałaś - nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie odpowiadaj tym co wiesz tylko doczytaj.


Ja uratowałam swoje brwi olejkiem rycynowym które przez ponad 7 lat non stop wyrywałam i już nie rosły, zaczełam codziennie ze 2-3 razy (czasem tylko raz) wcierac w nie olejek rycynowy dzięki któremu w ciągu miesiąca miałam już brwi z którymi mogłam coś zrobić, a teraz są w miarę normalne.
Słyszałam tez od osób po raku którzy nie mieli włosów i zaczeli w skalp wcierać olejek i włosy odrosły.

Dlatego wierzę w to małe cudo bo sama się przekonałam.


ps. Jesteś studentką chemii ponąć, a piszesz takie bzdury? zobacz co znalazłam na wikipedi żeby potwierdzić moje słowa:
"Stosowany jest ponadto w kosmetyce, jako odżywka do włosów suchych. Pomaga w odbudowie łamliwych i wypadających brwi i rzęs oraz paznokci i naskórka wokół nich. Jest częstym składnikiem tzw. domowych odżywek."
Musisz się jeszcze pouczyć trochę tej chemii..
Ametys co się stało? Ja nigdy nie słyszałam żeby olejek wcierać w skalp, i pewnie jestem niedoinformowana, dzięki Tobie się dowiedziałam także dziekuję tylko nie wiem czemu zwracasz się do forumowiczów z taką złością
wg mnie na skalp lepiej nakładać coś lżejszego, niż ten konkretny olejek, od siebie mogę polecić wcierki typu jantar, saponics , bardzo fajne niedrogie i widać efekty bardzo szybko, ale co kto woli tak?

p.s.jak wyczytałaś na moim profilu że studiuję, czyli ciągle się kształcę, więc naturalne że przede mną jeszcze dużo nauki, akurat nie wiem jaki to związek z olejkiem, no ale że go poruszyłaś no to odpisuje

a tutaj cały wątek na temat olejku rycynowego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548438
czytam i czytam i widzę że faktycznie dziewczyny wcierają bo w skalp, ale wcierają też w końcówki, albo włosy od połowy od końca także okazuję się że każda z nas musi się jeszcze dużo nauczyć

Edytowane przez pastelowa22
Czas edycji: 2012-04-24 o 17:07
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując