Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-17, 08:41   #696
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam połówkowe. Travis Ty chyba feż? Trzymam kciuki[emoji1]

Trzymamy kciuki i czekamy na wieści [emoji5]

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość





Strasznie natrętna jest. JA przyznam, że nie robię zdjęć brzucha. Mam dosłownie kilka z poprzednich obu ciąż ale jak na nie patrzę to nic fajnego.

I też nie dam nikogo go macać.

Ja robię dla siebie, żeby kiedyś mieć co wspominać z mężem a nie z koleżankami [emoji16]

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Super !



No proszę to już coraz bliżej kilograma



Jaki duży! Nie martw się u mnie na połowkowych babeczka nie mogła zmierzyć bicia serca bo tak sie Mały ruszał



Ja kupiłam kokon chociaż wszyscy odradzają a kupilam ze względu na promocję bo jak kupowaliśmy wózek to kupiliśmy od razu jeszcze pare rzeczy i babka dała nam rabat na 50%. Ja zamierzam Małego wkładać do kokona jak będzie leżał na łóżku. Do łóżeczka tylko otulacz albo śpiworek.



Gratulacje ! Rosną nam te dzieci



Marianna ja Ci wogóle chciałam podziękować bo Ty pisałaś o tym soku z buraków na krew. I zaczelam go pić, jest okropny ale teraz w poniedziałek robiłam kontrolne badania i wyniki są w normie , wszystko sie poprawiło



O Matko. Ja już też robię "furorę" na ulicy bo każdy się przygląda ,że kobita w ciąży idzie. Mnie jeszcze wkurza porównywanie do siebie. Tak jakby to że któraś przytyła 20 kilo to była jej wina bo znowu inna Zosia,Kasia,Asia przytyła tylko 5 .

razem trochę ponad [emoji16]

Ale mnie denerwują takie porównania [emoji58] ja przybrałam bardzo dużo, uważam. Mimo, że kompletnie po mnie tego nie widać i każdy się dziwi, bo mam tylko brzuch, nogi dalej takie same, ręce, plecy i ramiona tez. Z przodu talia, a jak się zapnę w kurtkę to nawet mogę udawać, że mam figurę jabłko a nie że jestem w ciąży. Dlatego nie mówię nikomu ile, chociaż to są pierwsze pytania zaraz po macaniu [emoji58] „pokaz brzuszek, ile już przytyłaś?” - zestaw obowiązkowy każdej znajomej (przyjaciółki mnie nie pytają [emoji4]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Nie boli, nie opieram się całym ciężarem ciała

Aaa ok [emoji16] brzmiało jak tortury [emoji16]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2019-04-17 o 09:12
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując