Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem jak to rozgryźć... relacja/znajomość z obcokrajowcem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-27, 18:00   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie wiem jak to rozgryźć... relacja/znajomość z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Pokaż wiadomość
(...)
A odnośnie tego rankingu to chyba aż tak źle nie jest by od razu Stalking. Pisze sprawdza to fakt Ale chyba nie czułam się jeszcze tym zaniepokojona.

Ty tak serio, czy sobie jaja robisz? Nie rób z siebie niedoświadczonej 14-latki. Życie na pewno nieco znasz. Serio w Twoim otoczeniu jakąś normą jest "sprawdzanie baby" - czy przypadkiem nie jest gdzie indziej, albo co? A jakbyś jednak musiała nagle wyjść z pracy, to co by się stało? Aspirujący pan i władca by stwierdził, że kłamiesz i pewnie właśnie gdzieś majtki zrzucasz przed jakimś gachem?

Z każdą nacją będziesz miała nieciekawe doświadczenia, jeżeli będziesz nad takimi szemranymi zachowaniami faceta przechodziła do porządku. Bądź czujniejsza.




bibi1234 To są przykłady na... nic. W tym czasie gwałciło lub usiłowało gwałcić również wielu Polaków.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-06-27 o 18:02
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując