Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem jak to rozgryźć... relacja/znajomość z obcokrajowcem.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-27, 20:11   #58
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Nie wiem jak to rozgryźć... relacja/znajomość z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Mialam raz w zyciu doswiadczenie ze stalkerem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko rzeczy moga zmienic sie w nieprzyjemne, a cala sytuacja eskalowac.



Nie wdawaj sie w zadne dyskusje, to raz. Ewentualnie mozesz go grzecznie i stanowczo poinformowac, ze kontynuacja tej relacji Cie nie interesuje. Dwa - jak najszybciej poinformuj o wszystkim znajomych, rodzine, wspolpracownikow. Ktos musi wiedziec w razie czego, ze cos sie dzieje. U mnie nawet pracodawca byl na biezaco. I to jest mega wazne, ludzie MUSZA wiedziec, nie siedz cicho.



Trzy - trzymaj wszystkie smsy, nie kasuj rejestru polaczen. I jezeli koles zmieni ton na nieprzyjemny, idziesz od razu na policje. Ja czekalam zdecydowanie za dlugo - niepotrzebnie.
Tylko głupio mi mowic jak to wygląda jak wygląda. Nie będę nikomu mówić że jakiś Gruzin wie wszystko kiedy pracuje i wysyła mi foty z pod pracy bo to dziwne A nie każdy to rozumie.

Napisałam mu że koniec tej znajomości.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Czy Jak mu teraz napisałam wiadomość że koniec znajomości i teraz zablokuje to dostanie odemnie ta informacje że koniec tej znajomości? Czy zablokować po odczytaniu

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując