Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 35 lat i pierwsze dziecko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-11, 10:27   #74
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: 35 lat i pierwsze dziecko :)

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Ja nie będę chciała obecności męża przy porodzie. Jakoś sobie tego nie wyobrażam, szczególnie podczas ostatniej fazy. Chyba by mi tylko przeszkadzał zamiast pomóc. Wystarczy, że będzie obecny na korytarzu [emoji846] Może mi się odmieni, póki co myślałam o położnej lub właśnie douli. Ale teraz to w ogóle nie wiem, czy osoba trzecia może być przy porodzie ze względu na covid. Może jednak się mylę.
Mama mi powiedziała, że chętnie zostanie z dzieckiem nawet jak będę chciała pójść sobie na fitness lub pobiegać. Albo na zakupy bez dziecka, czy też z mężem na randkę tylko we 2. Sama wychowywała nas bez żadnej pomocy i wie jak bardzo jej tego brakowało. Tata dużo pracował, robił karierę, często nie było go w domu a rodzina była zbyt daleko. Mama radziła sobie sama i chciałaby mi tego oszczędzić.
Odnośnie karmienia piersią, to ja wolę, żeby moje dziecko miało "zdrową" i zadowoloną z życia mamę. Moje leki nie są mi bezwzględnie niezbędne do życia, ale bardzo poprawiają jego jakość. Podczas starań i w ciąży będę musiała poradzić sobie bez nich i tego też się boję. Cierpię na nawracającą depresję, dzięki lekom jestem stabilna w remisji. Co z tego, że będę karmiła piersią, jak dopadnie mnie depresja poporodowa, a jestem na to szczególnie narażona [emoji849]

Dziękuję za życzenia i ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego [emoji846]
Masz racjonalne podejście do tego wszystkiego i bardzo dobrze [emoji16] A karmienie piersią czy nie, no cóż zobaczysz. Możesz spróbować. Może się da, może nie. Jak nie to trudno. Mleko modyfikowane też na coś istnieje, a stanowczo ważniejsza jest zdrowa mama. Zobaczysz jak będzie w ciąży i po porodzie. Może zmienisz zdanie, dojdziesz do innych wniosków lub sytuacja zdrowotna wymusi jakieś rozwiązania 🤷 Na teraz kończ spokojnie studia i na luzie bierz się za "zabawę" [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując