Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 08:07   #85
Sisteronaise
Raczkowanie
 
Avatar Sisteronaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Xanim Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie wizazanki we Francji,
ja przyjechalam niedawno na poludnie Fracji a dokladnie do Saint Tropez.
Ciezko jest z praca poniewaz moja znajomosc francuzkiego jest marna jezeli juz to moge sie zalapac jedynie na jakies sprzatanie. Koncze w tym roku studia w Polsce i po tym czasie chcialabym moze zostac tu na jakis czas.
Tak w ogole to przyjechalam tu za miloscia a dokladnie za polakiem ktorego rodzina od jakiegos czasu tu mieszka a on jezdzi miedzy Polska a Fracja w poszukiwaniu lepszego zycia. Heh troche mi tu smutno nie czuje sie u siebie i nie chce tez mu nazekac bo on caly czas mocno przejmuje sie tym jak ja tu sie czuje. Staram sie odnalezc tu jakies swoje miesce aby odnalezc tez siebie.
Moze jesli macie wieksze doswiadczenie zycia w tym kraju mozecie sluzyc mi jakas rada lub wskazowka to bylabym bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w kraju zabojadow i bagietek.
Rozumiem to, co przezywasz. To zupelnie normalne. Ja przez pierwsze dwa lata tutaj nie moglam w ogole siebie odnalezc. Najtrudniej jest przetrawac ten pierwszy okres...
Jesli moge Ci cos doracic, to to, zebys starala sobie maksymalnie zajmowac czas. Zapisz sie na jakis kurs jezykowy, na gimnastyke, malarstwo, cokolwiek... To pozwoli Ci zajac mysli i nawiazac konankty z tubylcami. Glowa do gory!
Sisteronaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując