Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-16, 10:03   #651
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aga dołączam do zachwytów
Nie tylko piękne kosmetyki, ale też zdęcia
bo kosmetyki i fotografia to moje hobby więc tu połączyłam je razem

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Ha! Teraz wszyscy zachwyceni powinni mi dziękować za wezwanie AgiPiękne(i kilka podobieństw:L3,meteorki,b ambus w drodze,a szachowniczkę już miałam troszkę wcześniej)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Agusiu gdzie dorwalas te blyszczyki Biotherm??
a to moj dzisiejszy zakup chodzilam kolo tego podkladu kilka dni!
udalo mi sie dostac kilka probek, wprawdzie nie moj kolor (zbyt jasne) ale przynajmniej moglam sprawdzic jak sie podklad zachowuje na skorze

nowy Lancome Photogenic Lumessence - probki 03 Beige Diaphene , buteleczka 05 Beige Noisette
jak już Asia wspomniała są na Tru
Ciekawi mnie ten podkład. Do tej pory nie kupiłam żadnego na Tru i zaczynam myślec nad jakimś

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Tak tak piękna aktualizacja


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jaka ta szachownica piekna w ogole wszystko piekne


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Cudowne masz świetny gust kosmetyczny
ogromniasty ten bambusek też zamówiłam i nadal czekam prezentuje się ślicznie
Taka aktualizacja mogłaby zastąpić cały zbiór
Bardzo mi się podobają Meteoryty i szachownica
w ogóle wszystko


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Aga, cóż mogę powiedzieć
opisz koniecznie wrażenia z shiseido (chyba że gdzieś już pisałaś, to proszę o nakierowanie)
i z kompaktu clarinsa- kryje toto coś? czy to raczej taki wykończeniowy puderek?
Evitko
Shiseido...bardzo drobne, pyliste. Pięknie wygładzają optycznie skórę uwielbiam je, zwłaszcza L3 który na mojej skórze wpada w jasny beż z nutą żółci.
Clarins to po prostu puder prasowany, do poprawek w ciągu dnia. Kolor idealny, niezwykle drobny

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Aga zakupy boskie! Nie jedna Ci zazdrości, w tym ja

Też bardzo fajne zakupy


Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Aga- aktualizacja poprostu przecudowna!!! Większosć rzeczy mogłabym przygarnąć do swoich zbiorów

pytałaś o porównanie pigmentów inglota i Maca-mogę się wypowiedzieć bo akurat obie pozycje posiadam... Inglot ładnie wygląda na powiece 5 minut po nałożeniu potem kolor zaczyna blaknąć i rozmazywać się.Trwałosć również fatalna- dawno nie miałam tak nietrwałych cieni...A mac dla mnie mega trwały i kolor intensywny przez cały dzien..
Odnosnie pudru kryolan- jesli to ten matujący to mi strasznie wysuszył twarz co raczej wśród pudrów rzadko się u mnie zdarza...na codzien nie polecam ale od swieta można stosować bo naprawde mat utrzymuje się długo
dziękuję Buzi

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Aguś zbiory zapierające dech w piersi
Siedzę i slinię się do kompa
Wczoraj pisałas, że bamboo bedzie miał swój debiut wiec czekam na recenzje. A czy meteory już miały swój? Jeśli tak to proszę o porównanie go z bamboo, bo czaje się na nie od dłużeszego czasu i zastanawiam nad wyborem. #1 czy#3? No i te biothermy Kochana czy mogłabyś cyknąc foteczki jak sie prezentuja na ustach?
Misiu.
Meteoryty miały już debiut , stosuję je często. One jako takiego koloru nie nadają, działają jako upiększacz, wygładzają i zmiękczaja rysy, dodają świetlistości.
Bamboo jest świetny użyłam go wczoraj, aż szkoda było bo piękny hologram błyskawicznie znika. Ponieważ było to pierwsze użycie drobinek było sporo (wierzchnia warstwa) zaczęłam od skroni, boków twarzy i kości policzkowych. Gdy drobinek z hologramu było już minimalnie w pudrze opaliłam cała twarz. Efekt taki jaki chciałam-delikatna opalenizna bez czerwoności czy pomarańczu moja siostra zapytała co mam na twarzy bo skóra jest niezwykle gładka , świetlista i lekko opalona. Pytała czy to samoopalacz nie chciała uwierzyc że mam jakiś puder na sobie.
Dziś mam spokojny dzień więc pobawię się błyszczykami i popstrykam zdjęcia

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora