Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 12:31   #1484
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Susanna, piękny zbiór! Wszystko takie schludne, przemyślane... I jak ślicznie mieszkają Twoje kosmetyki
Pozazdrościć
Oj moja kolekcja nie do końca przemyślana niedawno pozbyłam się bardzo dużej ilości kosmetyków które niepotrzebnie zalegały kuferek
Co do schludności.. to mam manię czyszczenia opakowań z cieniami i wycierania nakrętek z tuszy do rzęs

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
o czekoladce jest bardzo dużo w wątku o kosmetykach Bourjois kiedy była zupełnie niedostępna, były same zachwyty, gdy pojawiła się w dużych ilościach na Allegro, nagle się okazało, że wielu osobom nie odpowiada, bo za mało rozświetla jak na puder rozświetlający faktycznie, nie daje jakiegoś super mocnego efektu, ale mi odpowiada. idealnie się komponuje z brązerem czy różem, daje tylko lekką poświatę, takie dosyć naturalne rozświetlenie. Można się dopatrzeć maleńkich rózowych drobinek, ale mocno trzeba się przyjrzec albo bardzo dużo nałożyć na policzki. Pięknie pachnie Myślę, że jest wydajna i trwała, choć wiele osób twierdzi, że nie. Ja jestem z niej jak najbardziej zadowolona
dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Bardzo jestem na nią łasa, kupiłabym sobie tę czekoladową być może jest bardziej widoczna. I faktycznie tak ładnie pachnie?? Chyba kupie po wypłacie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora