Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-27, 12:05   #1661
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Hosenko bardzo dziekuje za tak dokladny opis sama niedawno zostalam konsultantka i jeszcze nie na wszystkim sie znam,a z blyszczykami jest zawsze ten problem ze kolor w katalogu rozni sie od tego na zywo.. szukam wlasnie czegos czerwonawego na slub znajomych a Ty swoim opisem bardzo mi pomoglas Szkoda tylko ze nie upoluje juz niektórych rzeczy bo avon czesto wycofuje to co dobre...
No i szkoda ze szminki Glas reflection juz nie ma...jaki to odcien ? moze trafie w coku albo na wyprzedazowej.. Bo jest sliczny
Mam kolor Nectar. To jasny róż ze złotymi i różowymi drobinkami. Fajny daje kolor, jest lekka, nie kryje mocno - fajna na lato, czy do rozjasnienia makijazu. Jednak jej minusem jest słaba trwałość
Calkiem podobna do niej jest nowa (z K7) Pink Diamonds - ale jest trwalsza i ma srebrne drobinki (o ile dobrze pamiętam)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ładny zbiorek cieni Ci się zebrał Ty wcale-nie-cieniomaniaczko
Ja poproszę o jakiś makijażyk na MM z użyciem PanSticka, Kittycata i podwójnek kredki Klinikowej Nie musi być wszystko na raz, ale chętnie bym te 3 kosmetyki zobaczyła w akcji
Wklejałam już fotke kredeczki : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7095445

Świetnia wyglada z wszelkimi brązowymi cieniami a już w połączeniu z Doe-Eyed -->

Próbowałam uchwycić efekt Kittycata na oczach ale jakoś bezpłciowo wygladał na zdjęciach

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ten drugi pojedynczy Klinik, to co
Drugi pojedynczy to Bewitched

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I jak w dalsze testy paletek Bo ta szóstka dalej mnie korci, choć chyba i tak jej już nie ma

Cienie Cliniqowe jakoś opanowałam - najpierw kładę jasny kolorek z Doe-Eyed (na calą powiekę aż po brwi) a potem inny które chce. W ten sposób trzymają się nieźle

Z szóstki rozczarował mnie ten rożowy kolor - w opakowaniu fajnie wyglada, a na moim oku widzę tylko zloto - bez różu

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziękuję
Clinique to 05 Creme Brulee. Te jaśniejsze to takie złoto- miedziano- brzoskwiniowe kolory, daja raczej mocniejszy efekt, niż inne Kliniki, które mam, super wyglądają w słońcu. Ten najciemniejszy brązowy to najpiękniejszy dla mnie kolor do smoky eyes, jaki widziałam. Jako, ze jestem dosyć blada ciepłą blondynka, taki brąz do smoky jest idealny
Skoro ciepłe to u mnie niestety odpadają - wolę się w chłodniejszych kolorach


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dziekuje za opis
No ja tez zamieszalam z tymi nazwami.


A teraz ostatnie pytanko?
Ktora najlepsza Twoim zdaniem i najbardziej trwała?
Nablyszczajaca,diamentowa ,glass reflection czy te z diamentowym polyskiem?
Diamentowa - najtrwalsza (a jeszcze bardziej trwalsze te brokatowe drobinki )
Nablyszczająca - trochę mniej trwała niż diamentowa ale jest z nią całkiem nieźle
Glass Reflection nie jest trwała Porównywalnie jak większość błyszczyków - szybko schodzi.
Z diamentowym połyskiem jest napewno trwalsza niż Glass Reflection



Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
  • MAC Pro Colour x 4 Compact (Sketch, Flashtrack, Charcoal Brown, Creme de Violet)
Świetne kolory
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora