Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-01, 17:04   #1714
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Co uważasz o podkładach bourjoris i vichy, jak się sprawuje te matt lovely przede wszystkim by mnie interesowało.

Bardo ładna kolekcja
Podkłady Bourjois uwielbiam.Aktulanie mój ulubieniec to Efekt 10 godzin snu,jest idealny.Lekka konsystencja,tuszuje niedoskonałości,nie robi matowej maski,rozświetla i cudownie łatwo sie rozprowadza.Matt Lovely również bardzo udany z tym,ze teraz używam go rzadziej bo jest dość mocno matujący i kryjący a moja cera przeżywa aktualnie swoje lepsze czasy i wystarczy jej coś lżejszego.Nie mniej jednak przydaje się kiedy skóra wygląda gorzej.To już moja 3 tubka i jestem pewna że nie ostatnia.
NormaTeint Vichy świetnie matuje(ale zaznaczam,ze nie mam tłustaj cery i wielkich problemów ze strefą T),jest dość lekki i przyjemny w noszeniu

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;7409846]Skąd ta szminka i paletka z Hello Kitty?[/quote]
z H&M

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Co to za śliczna różowa/czerwona tubeczka ? Ta pierwsza od góry z błyszczyków ?!



Wydaje mi się, że z H&M
To jest błyszczyk marki Douglas,który dostałam kiedyś jako dodatek do zakupów.Baaardzo fajny odcień taki rozświetlający róż.Niestety nie widziałam,żeby je mieli w swojej ofercie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Burn - całkiem fajna kolekcja

Zadowolona jesteś z różu Oriflame? Jaki masz kolor i jaki daje efekt?

A jak Ci się podoba podkład Miss Sporty Light Energy?
Róż (chodzi o ten w kremie,tak) fajny.Mam odcień Peach cośtam,niestety już nie pamiętam dokładnie.Fajne jest w nim to,że efekt można stopniować.Jedna warstwa jest bardzo delikatna a przy 3 jest już wyraźny efekt brzoskwinki na policzkach .Fajnie wygląda też nałożony na powieki.

Podkład jest ok,ma fajny kolor.Nie rozświetla co prawda ale wygląda naturalnie i delikatnie.Niestety w połączeniu z niektórymi bazami i kremami waży się skubaniec

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Burn -it -up bardzo ladne zbiory Czy ta paletka w rudawym opakowaniu to DEBORAH czy mi sie cos pozajaczkowalo?Jak z trwaloscia cieni?Jestes zadwolona?
A baza VICHY OLIGO warta zakupu? Tak sie krecilam dookola niej bo czytalam ze przy dluzszym stosowaniu poprawia wyglad skory...prawda to? boje sie troche bo mnie pielegnacja Vichy uczula
Dziękuję
Tak owszem,ten rudzielec to Deborah
Bazę bardzo lubię,fajnie wyrównuje koloryt i rozświetla(mam tą ciemnjejszą,jasna nie daje efektu delikatnego muśnięcia słońcem i wyrównania koloru).Nie wiem jak właściwości pielęgnacyjne bo stosuję ją sporadycznie.Mnie ona akurat nie uczula-pielęgnację Vichy stosuję z powodzeniem i też nic się nie dzieje
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora