Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 08:36   #2562
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
Justitia Podkład EL zrobił na mnie dosyć niesamowite wrażenie Używałam już paru podkładów ale jeszcze żaden nie był taki jak ten Jak nałożę go na twarz to sprawia on wrażenie bardzo lekkiego, jest kryjący w wystarczajacym jak dla mnie stopniu Matuje na jakiś czas A przede wszystkim wygląda niesamowicie naturalnie W przypadków niektórych pudrów mimo dobrania odpowiedniego odcienia itd z daleka widać że ktoś używał jakiegoś podkładu a po nim wcale tego nie widać skóra jest tak jakby rozpromieniona Ja nie wiem na czym to polega ale jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich wypróbowanych do tej pory Szczerze mówiąc to jego konsystencja jest taka po między lejącą, a gęstą (nie wiem jak ja określić)
jak dla mnie jest w sam raz
to chyba o Idividualist ???? Bo widziałam, ze masz go w swoich zbiorach

A dla mnie ten podkład to wielkie rozczarowanie.Gestyi jakis taki jakby gruboziarnisty. Według mnie to dopasowywanie się do koloru skóry to tylko dlatego, ze jest dość transparentny i prześwituje spod niego kolor cery , kryje słabo, Jest na tyle gesty, ze trudno go wydusic z tubki Ja się spodziewałam po nim większej delikatności i subtelności. Acha i jest średnio trwały. Po 2-3 godzinach dotkniecie twarzy chocby reka moze spowodować zmazanie podkładu

Ale jak widac ile uzytkowniczek, tyle opinii
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora