Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-24, 07:53   #3070
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość


Dzięki Az sobie poszukam Twojego zbiorku, bo jestem ciekawa Po Twoich zestawach w Szafie, wiem, że masz gust, dlatego chętnie zobaczę Twoje kosmetyki
Łiii ale mi miło - dziękuję kochana cały czas pracuję nad stylem choć widzę, że już się prawie ukształtował
Co do kosmetyków to kiedyś wklejałam mój zbiór, w międzyczasie trochę zmalał a potem znów się zwiększył. Ale ogólnie pozbywam się tego czego nie używam i staram się ograniczać do tylko potrzebnych rzeczy. Oczywiście ciężko gdy to wszystko tak kusi

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Moje zdobycze
Z obu jestem w miare zadowolona... " w miare" dlatego ze superbalm wchlania sie w usta w ciagu godziny A lucidity 06 zachowuje sie jak normalny puder matujący... Liczyłam na rozswietlenie... Moze tutaj bedzie tak samo jak w przypadku meteorytów.. "oswieci" mnie po kilku miesiącach testowania

Superbalm jest o niebo lepszy od JT ...gdyby jeszcze miał smak i zapach Napewno skusze sie jeszcze na inne kolory
Hexxana, dziękuje!
Strasznie mnie kusi Superbalm. Wydaje mi się że kosmetyki Clinique są dobre. Musze się na allegro rozglądnąć. BTW fajna aktualizacja
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora