Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-30, 10:47   #3215
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

zgadzam się z meri99 co do kremu tonującego Biodermy. Wiosną, latem i jesienią jest bardzo fajny, jednak w zimie bez odżywczego kremu na noc skóra może być wysuszona i może podkreślac suche skórki bo jednak dość dobrze matuje
No i niemoliwe jest nałożenie czegokolwiek pod niego bo okropnie się wtedy wałkuje. Ale obecnie nakładam tylko jego i jestem zadowolona.
Justysiek to jest paletka Inglota, składana na stoisku Inglota
Lynn dziekuję bardzo
Strzalka89 kajal kupiłam na allegro i razem z przesyłąką wyniósł mnie około 20zł
favianna to pędzel z rossmana for your beuty czy jakoś tak, podobno jest z naturalnego włosia, kosztował około 16zł i moim zdaniem jest swietny, jestem z niego bardzo zadowolona.
Numerki cieni podam keidy wrócę do domu, bo teraz jestem w pracy. Kajal to tusz do kresek, tak jak napisałam wyżej na allegro za ok 20zł. Ja się naczytałam, że podobno wsyztskie kajale (mój jest z Pakistanu) zawierają ołów i teraz boję się używać Trzyma sie na oku porównywalnie z kredkami, ale za to białka po nim są naprawdę białe, zero zyłek i zaczerwienienia
Ta paletka to cienie Ruby Rose, dość trwałe, bardzo tanie, ale teraz jakoś nie mogę na nie nigdzie trafić a jeśli już są to w kosmicznych cenach
odada jest offline Zgłoś do moderatora