Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomoc!!!!
Wątek: pomoc!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-02, 16:42   #3
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: pomoc!!!!

Jest śliczny i nie aż taki trudny

Co ja tam wypatrzyłam, mimo tego , ze zdjęcie jest dość małe

Zanim się zacznie malować oczy, trzeba by przygotować twarz. Zatuszować sińce pod oczami, nałżyć krektor, etc. Ja tam widze zastosowanie białej bazy do mdelowania twarzy, która jest położona pod oczami i w oklicy nosa. Dlatego tak ładnie jest rozświetlona, rozjaśniona ta część twarzy.

Trzeba przyznać , ze twarz ma pięknie wymodelowaną

Teraz oczy. Na całej powiece ruchomej oraz tuz nad załamniem jest położony brązowy cień. Następnie < zaczynając chyba tak mniejwięcej od płowy oka/ powieki> nałożny jest ciemny brąz, który poprowadzono w kierunku skroni. Mnie to przypomina falę
Na koniec obryswanie oka ciemną brązową kredką. Na dolnej powiece kreska jest również po wew. stronie powieki. Na zewnętrznej trzeba ją rysować coraz szerszą , kierując sie do zwen. kącika, następnie nałożyć cienie: jaśniejszy w wew. kąckiu, a ciemniejszy w zewn.
Etapem końcowym jest wytuszwanie rzęs, nałożenie różu i pokrycie ust błyszczykiem czy też szminką.

Koniec

PS jeśli ktoklwiek zrozumiał coś z tego co napisłam , to będzie dobrze, b tłumaczyć niestety nie potrafię. Mogę zrobić , ale nie wytłumaczyć
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując