Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - filmiki urodowe cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:05   #3290
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
kilka z Was mnie pewnie już zna, ale chętnie się dowiem co sądzicie na temat mojego kanału konstruktywna krytyka i porady jak najbardziej na miejscu
uważam, że chodzi o to, żeby kanał był dla oglądających a nie dla wielbienia osoby która kręci, stąd moje pytanie
link w podpisie
też mam cię w subach od początku i ja mogę co najwyżej się tylko czepić że mnie denerwuje jak przeciągasz końcówki wyrazów, tak je akcentujesz, nie wiem jak to napisać tak poza tym to kanał fajny

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=dkbAiF9tkh8
zobaczcie jakie komentarze chamskie płyną zarówno ze stony widzów jak i samej nagrywającej, na każdą uwagę piszę ,że to jej kanał... miałam ją w subach ale przestała mi się podobać jej osoba.
dokładnie, już z miesiąc temu tutaj to pisałam, że nic tej dziewczynie nie można napisać bo od razu się rzuca do wszystkich w komentarzach. Co drugi filmik jest o tym, jacy to ludzie są chamscy pisząc jej to i tamto. już się tego słuchać nie dało. Widziałam na yt też twoje komentarze pod filmem. I zgadzam się, dziewczyna ma baaardzo małą wiedzę na wiele tematów, jak dla mnie to jest po prostu głupiutka.

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
mrolimpia18, też ją wywaliłam z sub, strasznie irytująca, nerwowa ..
ja też wywaliłam z sub, a potem zauważyłam że mnie zablokowała
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora