Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 09:35   #200
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII

Wróciłam z urlopu i jestem właśnie w pracy. Żałuję, że nie wzięłam jeszcze wolnego czwartku i piątku jeszcze 5,5h


Na koncercie była petarda! Miałam ciary od gitar, perkusji i tego całego show Mimo, że nie znałam kilku piosenek, bawiłam się dobrze i chyba będę chciała to powtórzyć


U psiaka wszystko ok! Okazało się, że to jakaś zwykła narośl, która się popaprała przez sierść/włosy, które zaczęły rosnąć w środek o.O czy coś w tym stylu.


Wczoraj byliśmy na kąpieli i wyczesaniu podszerstka u sierściucha. Uprzedzałam ich, że nie lubi wody, bo kiedyś wpadł do jeziora i ma traumę i że może uciekać. Jak go odebrałam, to powiedzieli, że jest w top5 najgrzeczniejszych psów Teraz jest taki puszysty i pachnie gumą balonową B go teraz ciągle przytula i wącha


Widzę, że narzekacie na upały XD ja je uwielbiam ubrałam dziś krótka sukienkę, a jest zimnica i chyba będzie padać :/ w pracy chodzi klima i wieje mi po nogach [emoji15]


Wysłane z iPhone'a [emoji519]
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując