Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wyjściem z ciężkiego związku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-13, 13:57   #9
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 269
Dot.: Problem z wyjściem z ciężkiego związku

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88854347]sluchaj ,to co ty odwalasz jest ponizej krytyki,wyzwiska,ponizani e ,przemoc psychiczna a teraz nawet fizyczna
moze przed tym zwiazkiem nie postepowalas w taki sposob ale teraz postepujesz,nie widze usprawiedliwienia na takie zachowanie
przeczytaj co tu napisalas,stracilas szacunek do niego i zaczelas go wyzywac,ponizac a teraz zaczelas bic to jest chore co wyczyniasz i to trzeba leczyc
rozumiem ze nie chcesz byc z tym czlowiekiem powinnas porozmawiac z jego rodzina ,znajomymi,poprosic policje o wyprowadzenie tego faceta zamiast go wyzywac i bic
nie panujesz nad swoim zachowaniem jestes toksykiem takim samym jak on i to wlsnie powinno sie powinno leczyc[/QUOTE]

Zgadzam się, jak to czytałam to byłam w szoku.
Autorka straciła szacunek do swojego faceta, więc zaczęła go gnębić, stosować przemoc i do tego ma problem z tym, że sfrustrowany facet odreagowywał na przedmiotach, pewnie lepiej by było gdyby poszedł w ślady swojej prawie byłej partnerki i odreagował na niej

Dla mnie patologia i nie ma tu nic do rzeczy poziom życia czy wykształcenia...
pempek jest offline Zgłoś do moderatora